Vijesti
LIBERTAS POBJEDNIK KUP-a ZA PODRUČJE NSSMŽ-e
Piše: Mladen Dodigović
Objavljeno: 15.6.2018.

U srijedu 13.6.2018. u Novskoj je odigrana finalna utakmica Hrvatskog nogometnog kupa za područje NSSMŽ-e. Snage su odmjerili Libertas i Segesta, a boljim izvođenjem udarca sa 11 metara pehar pobjednika osvojio je Libertas.

U regularnom dijelu utakmice svake ekipe pripalo je po jedno poluvrijeme. Libertas je bio bolji u prvom i prekrasnom pogotku kapetana Šakića na odmor odlazi s prednosti od 1 : 0. Drugo poluvrijeme pripada Segesti, a izjednačujući pogodak u 58. minuti postiže Vranić.

Do pobjednika je došlo izvođenjem udaraca sa 11 metara u čemu su domaći bili bolji i zasluženo osvajaju pehar. Najbolji igrač susreta svakako je vratar domaćih Jurgan Robert koji je vrhunskim obranama u regularnom dijelu i obranom dva udarca s 11 metara zasigurno najzaslužniji za osvajanje pehara.

Pehar pobjedniku uručio je predsjednik NSSMŽ-e g. Davor Ivić, sudioniku tajnika g. Damir Nogić. Oba finalista nastavljaju natjecanje koje je dalje u nadležnosti HNS-a.